W piątek 23 listopada odbył się długo wyczekiwany wyjazd integracyjny. Na początek odwiedzamy Górę Świętego Marcina (384 m n.p.m.) położoną nieopodal Tarnowa. Nazwa góry pochodzi od zabytkowego kościoła św. Marcina , który też odwiedzamy.

Następnie punkt wycieczki na który wszyscy czekali, czyli tor kartingowy. Na początek kilka słów odnośnie bezpieczeństwa, krótki film instruktażowy i możemy wsiadać za kierownicę. Zabawa była przednia, uśmiechów i radości nie było końca. Chłopcy bardzo długo przeżywali ten wyjazd.

Wyjazd sfinansowany został ze środków pochodzących z projektu „Samodzielne życie – odpowiedzialne życie” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.


[ngg_images source=”galleries” container_ids=”73″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]