1 czerwca włączyliśmy się w obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka. Zamiast lekcji, nasi wychowankowie spędzili aktywnie czas na rekreacji i współzawodnictwie sportowym. Nasi chłopcy mieli możliwość udziału w różnych konkursach i konkurencjach m. in: street soccer, rzut gumowcem. Tego dnia odbył się również II Turniej piłkarski o Puchar Dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łysej Górze, w którym oprócz naszych podopiecznych udział wzięły drużyny z Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych z Krakowa i Wielkich Dróg oraz drużyna wychowawców. W trakcie imprezy wychowankowie z koła kulinarnego pod fachowym przewodnictwem opiekunki Pani Eweliny, prowadzili bufet gastronomiczny, który serwował smaczne potrawy z grilla i bigos. W turnieju piłkarskim po raz kolejny sporą niespodziankę sprawiła drużyna wychowawców, która zasłużenie wygrała zawody odnosząc wygrane z wszystkimi pozostałymi zespołami. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Wielkich Dróg, na trzecim z Łysej Góry, a czwarte równie zaszczytne miejsce zajęli chłopcy z Krakowa. Całą imprezę podsumował Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łysej Górze Pan Jan Mleczko, który wręczył zwycięzcom pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody.

Wszystkim uczestnikom imprezy gratulujemy sportowej walki w duchu fair-play oraz osiągniętych wyników i zapraszamy za rok.(FP)


[ngg_images source=”galleries” container_ids=”55″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]