W dniu 17 maja grupa teatralna działające w naszym Ośrodku wzięła udział w Majówce organizowanej przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Złotej. Każda szkoła biorąca udział w imprezie przyjechała ze swoim repertuarem. Nasi wychowankowie pokazali swoje umiejętności aktorskie wystawiając bajkę muzyczną „Kopciuszek”. Chłopcy wykazali się odwagą i poczuciem humoru, czego dowodem były głośne brawa oraz pozytywne opinie widowni. Po występach znalazł się również czas na poczęstunek. W ramach wspólnej integracji nasi wychowankowie brali udział w konkursach oraz zabawach. Nie zabrakło oczywiście piłki nożnej. Po imprezie wszyscy wrócili zadowoleni z planami na następne wyjazdy i przedstawienia.
 
To nie był koniec naszych występów, gdyż w dniu 26 maja w czasie zebrania rodziców – a jednocześnie w Dniu Matki- chłopcy wystąpili ponownie na scenie. Oprócz bajki były serdeczne życzenia oraz róże dla mam. Wychowankowie zostali ciepło przyjęci zarówno przez rodziców jak i grono pedagogiczne.
 
 
Składamy podziękowania panom Filipowi i Dariuszowi za muzykę, pani Bercie za udostępnienie strojów i oczywiście naszemu kierowcy panu Grzegorzowi za bezpieczny dojazd. Grupę teatralną przygotowały panie Zuzanna i Bugusława.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”58″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]