Współczesna młodzież nie wyobraża sobie świata bez istnienia komputerów. Są nieodłącznym elementem ich życia, dlatego jeśli można w tej materii zdobyć jeszcze jakieś dodatkowe umiejętności to zawsze spotyka się to z pozytywnym odbiorem.
W związku z tym , na kurs grafiki komputerowej zawsze jest zapotrzebowanie. Tak było i tym razem. Wirtualny świat doskonale rozwija kreatywność i wyobraźnie, ponadto daje praktyczne umiejętności, które chłopcy będą mogli wykorzystać w przyszłości, i nie tylko tej niedalekiej, mam na myśli ich przyszłą pracę zawodową. Prowadzący kurs specjaliści zawsze mają ręce pełne roboty, gdyż chłopcy wykorzystują ich wiedzę i zdolności do maksimum. Jest to bardzo dobra i pocieszająca dla nas informacja, ale także znakomity bodziec do tego, aby takich kursów było więcej. Tak, aby zaspokoić wszystkich fanów zdobywania nowej wiedzy. Zajęcia obyły się w dniach od 7 do 15 października na terenie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łysej Górze, w sumie 5 dni.
W kursie uczestniczyło 8 chłopców zakwalifikowanych do zajęć przez doradcę zawodowego.

Zajęcia były zorganizowane w ramach projektu  „Samodzielne życie – odpowiedzialne życie” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”87″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]