Pierwszy w tym roku szkolnym wyjazd w ramach Świetlicy Edukacyjno – Rozwojowej „Samodzielni  – odpowiedziani” i od razu dwudniowy rajd w Tatrach. W dniach 23-24 października przy wspaniałej pogodzie mieliśmy możliwość podziwiać piękno dzikiej tatrzańskiej przyrody. W pierwszym dniu chłopcy mieli okazję zobaczyć piękno okolic Morskiego Oka, Doliny za Mnichem oraz Szpiglasowej Przełęczy. Nocowaliśmy w bardzo urokliwym Schronisku w Dolinie Roztoki w samym sercu Tatr. Z tego miejsca serdecznie pozdrawiam właścicieli i pracowników schroniska za gościnę i pyszne jedzenie.  Dzień drugi również zapewnił nam wiele wrażeń i pięknych widoków. Wystartowaliśmy z Doliny Małej Łąki w kierunku Kondrackiej Przełęczy, dalej na Giewont skąd rozpościerał się przepiękna widok na Tatry oraz Podhale. Następnie przez Hale Kondratową zeszliśmy do Zakopanego. Po pysznej obiadokolacji wszyscy zmęczeni ale szczęśliwi po wspaniałej przygodzie wracamy do Łysej Góry.

Wyjazd sfinansowany ze środków pochodzących z projektu  „Samodzielne życie – odpowiedzialne życie” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.


[ngg_images source=”galleries” container_ids=”85″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]