Zajęcia w ramach Świetlicy Edukacyjno – Rozwojowej „Samodzielni – odpowiedziani” nabierają rozpędu. Tym razem była to bardzo atrakcyjna dla naszych chłopców dwudniowa wycieczka w Tatry.  W dniach 14-15 listopada przy częściowo śnieżnej aurze mieliśmy możliwość podziwiać piękno dzikiej Tatrzańskiej przyrody.
W pierwszym dniu chłopcy mieli okazję podziwiać piękno okolic Morskiego Oka  i Dolin Rybiego Potoku. W Schronisku nad Morskim Okiem spotkaliśmy nieoczekiwanego gościa, jelonka z jednym rogiem oraz zjedliśmy pyszną szarlotkę.
Dzień drugi zaczął się bardzo ekscytująco od wyjazdu kolejką na Kasprowy Wierch gdzie mieliśmy okazję zapoznać się z działalnością Wysokogórskiego Obserwatorium Meteorologicznego. Następnie pieszo już zeszliśmy do Zakopanego. Po pysznej obiadokolacji wracamy do Łysej Góry. Wszyscy zmęczeni ale szczęśliwi.

Oczywiści rajd został sfinansowany
ze środków pochodzących z projektu
„Samodzielne życie – odpowiedzialne życie” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”71″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]